Новини » Спорт 2 серпня, 2018, 13:26
Шпажист з Дніпра Богдан Нікішин вдруге удостоєний звання найкращого спортсмена місяця в Україні
Шпажист з Дніпра Богдан Нікішин / noc-ukr.org
Шпажист з Дніпра Богдан Нікішин / noc-ukr.org

Підводячи підсумки спортивного липня Експертна комісія Національного олімпійського комітету України відзначила, зокрема, виступ українських фехтувальників на чемпіонаті світу-2018 в китайському Усі.

Бронзові медалі в індивідуальних змаганнях шпажистів Богдана Нікішина та Романа Свічкаря стали найвищим досягненням в олімпійських видах програм наших спортсменів у липні.

Перед членами Комісії стояв непростий вибір, але після детального аналізу та консультацій з Національною федерацією фехтування України і тренерським штабом збірної України з фехтування було ухвалено рішення визнати найкращим спортсменом місяця Богдана Нікішина.

Особистий наставник фехтувальника Ольга Маркіна названа найкращим тренером липня, повідомляє офіційний сайт НОК України.

Відзначимо, для Богдана це перша індивідуальна медаль чемпіонату світу. У поточному році досвідчений шпажист здобув «бронзу» й на чемпіонаті Європи в місті Новий Сад (Сербія).

За підсумками загального заліку Кубка світу українець посів другу сходинку світового рейтингу Міжнародної федерації фехтування сезону-17/18.

Нагадаємо, що для Богдана Нікішина це друге високе визнання НОК. Вперше звання найкращого спортсмена місяця він був удостоєний у червні 2016 року.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-18 06:31 :29