Новини » Політика 2 серпня, 2018, 5:23
Нардеп від БПП допустив відставку Гройсмана восени

Народний депутат фракції Блоку Петра Порошенка, секретар парламентського комітету з питань національної безпеки і оборони Іван Винник припустив, що цієї осені прем’єр-міністр України Володимир Гройсман може бути відправлений у відставку.

Про це повідомляють comments.

Результат пошуку зображень за запитом "Фото  Івана Винника"

Коментуючи в середу ввечері в ефірі телеканалу «112. Україна» пропозицію Петра Порошенка про створення міжвідомчого координаційного органу для висунення на адресу Росії позову за завдані збитки в Донбасі, Винник сказав, що розмір збитків, завданих РФ Україні фактом агресії, повинна з’ясувати міжвідомча робоча група, «яка повинна працювати при уряді, сподіваюся Гройсмана».

«Якщо він цього не зможе зробити, будемо шукати іншого прем’єра, який, можливо, з вересня-жовтня може зробити відповідні кроки на користь інтересів безпеки і в цілому України», – пояснив Винник.

На питання, чи прогнозує він зміну прем’єра восени, Винник відповів: «Безумовно. У жовтні можливо».

При цьому політик підкреслив, що припущення про можливу зміну керівника Кабміну є його особистою думкою.

«Це моя суб’єктивна думка. Фракція не збиралася з цього питання. Я його висловлюю як народний депутат, секретар комітету нацбезпеки і оборони», – пояснив Винник.

На питання, хто може прийти на зміну Гройсману, Винник відповів: «Я думаю, що виконуючий обов’язки перший віце-прем’єр набагато краще впорається зараз із завданнями».

Винник також пояснив, що в так званий закон про деокупацію Донбасу комітет з нацбезпеки і оборони вніс правку, що зобов’язує Кабмін створити міжвідомчу робочу групу щодо з’ясування збитків, завданих РФ збройною агресією проти України.

«Ця робоча група повинна була бути реалізована урядом Гройсмана ще, власне, починаючи з лютого... Але якщо ми спостерігаємо, що протягом півроку нічого цього зроблено не було, президент, як гарант Конституції... нагадав, що потрібно зробити для того, щоб Україна компенсувала збитки, нанесені Російською Федерацією», – сказав політик.

Винник також зазначив, що відставка Гройсмана можлива в зв’язку з «провалом бюджетної політики, провалом фінансування оборонних програм, затримкою з виплатами пенсій, істотними проблемами з обслуговуванням зовнішніх боргів».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-18 12:45 :29