live
Новини » Суспільство

Кернес образився на прокуратуру через Людмилу Гурченко

Мер Харкова Геннадій Кернес стверджує, що прокуратура намагається незаконно знести у місті пам’ятник радянській кіноакторці Людмилі Гурченко.

Про це він пише на своїй сторінці у Facebook, – повідомляє Українська правда.

 

«Їм вже мало щогодини кошмарити бізнес. Їм мало чи не щодня проводити обшуки у працівників мерії та керівників комунальних підприємств, смикати їх на багатогодинні допити у висмоктаних з пальця справах. Вони тепер взялися за боротьбу з пам’ятниками. У даному конкретному випадку – з пам’ятником почесному громадянину Харкова Людмилі Гурченко. Сфабрикували на колінах чергову кримінальну справу за фактом його встановлення», – обурюється мер, якого підозрюють у викраденні людини і чия справа слухається в суді.

Він запевнив, що харків’яни дуже люблять пам’ятник Гурченко на розі проспекту Незалежності та вулиці Трінклера.

«Це місце вже стало новою родзинкою міста, його полюбили харків’яни. Туди приходить і молодь, і люди старшого віку. Я проїжджаю повз фактично кожен день і бачу, що їм там подобається. Бачу, з якою радістю вони фотографуються на тлі пам’ятника», – пише Кернес.

При цьому, за інформацією «Інтерфакс-Україна», в прес-службі прокуратури Харківської області спростовують слова Кернеса. Там заявили, що ніякого кримінального провадження за фактом встановлення пам’ятника Гурченко немає.

«Шевченківський відділ поліції проводить досудове розслідування за ч. 3 ст. 191 (розкрадання коштів – ред.) КК України за фактами, які були оприлюднені в засобах масової інформації про можливе незаконне заволодіння коштами при реконструкції скверу (в якому встановлено пам’ятник – ред.), а не встановлення пам’ятника», – сказали там.

Як відомо, пам’ятник Гурченко відкрили в реконструйованому сквері в Харкові 19 липня.

У Харківському антикорупційному центрі кажуть, що вартість реконструкції скверу склала 9,6 мільйона гривень без урахування вартості самого пам’ятника, що невиправдано дорого. Наприклад, вартість однієї садової лавки для скверу склала 29 тисяч гривень.

Loading...