Новини » Львів 2 серпня, 2018, 18:35
Гірникам Львівщини за червень виплатили 70% зарплати

Сьогодні, 2 серпня, на рахунки ДП «Львіввугілля» надійшли кошти в сумі 25 млн грн. Весь фінансовий ресурс скерували на виплату заробітної плати гірникам.

Як інформують у департаменті паливно-енергетичного комплексу Львівської ОДА, гірникам вже виплатили 70% зарплати за червень.

Додамо, що 1 серпня в ДП «Львіввугілля» відбулося виїзне засідання з розгляду проблемних питань роботи підприємств вугільної галузі області. Серед учасників заходу – перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський, керівники ДП «Львіввугілля», вугільних шахт, підприємств енергетичної галузі області, профспілок.

В межах засідання перший заступник голови Львівської ОДА відзначив збільшення поставок вугілля ДП «Львіввугілля» на Добротвірську ТЕС (у липні відвантажено 42 тис тонн проти 33,7 тис тонн у червні), а також запропонував звернутися до народних депутатів України від Львівщини з проханням ініціювати створення депутатської комісії, яка б вивчила ситуацію щодо невиплати коштів, зароблених ДП «Львівугілля» за відвантажену вугільну продукцію.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-20 15:26 :21