Новини » Політика 2 серпня, 2018, 19:13
Дмитро Гнап пояснив, із чим пов'язана велика кількість кандидатів у президенти
ZIK
ZIK

Суспільство розчарувалося вже у кількох поколіннях політиків. Тому 43-50% людей прагнуть повного оновлення влади, але ще не визначилися, за кого вони голосуватимуть.

На цьому наголосив журналіст Дмитро Гнап в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK.

«Про свій похід на президентські вибори заявило вже досить багато кандидатів. Це відбувається через те, що в суспільстві є величезний запит на оновлення влади, оскільки воно розчарувалося в кількох поколіннях політиків.

Розчарування стосується як минулого політичного класу, тобто колишні регіонали, які ще досі залишаються при владі, так і чинної політичної верхівки, тобто БПП та Народного фронту», – підкреслив Гнап.

Тому не дивно, констатує журналіст, що соціологи нараховують 43-50% людей, які хочуть оновлення, хоча ще не визначилися, за кого вони голосуватимуть.

«Незважаючи на те, що така велика кількість відомих людей заявила, що братиме участь у президентських виборах, цей перелік ще не вичерпаний. Зрештою, це – Україна, вільна країна, де панує демократія.

Але водночас я вважаю, що стосовно багатьох політиків вже спрацював не так компромат, як правда про їхню діяльність. Зокрема правда про резонансні викриття Президента Порошенка та його оточення та резонансні викриття Юлії Тимошенко та її оточення», – пояснив Дмитро Гнап.

Як повідомлялося, директор соціологічної групи «Рейтинг» Олексій Антипович заявив, що в рейтингу кандидатів на президентський пост чинний очільник держави уже протягом чотирьох місяців займає шосту позицію, і його рейтинг не падає та не зростає.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-20 01:02 :59