Новини » Політика 2 серпня, 2018, 20:14
Богословська переконана, що Тимошенко не відсиділа за свій злочин
ZIK
ZIK

Будь-яке моє слово проти Тимошенко підкріплене документами, і жоден факт вона не змогла заперечити за всі ці роки.

На цьому наголосила народний депутат України попередніх скликань Інна Богословська в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK.

«Завданням українського суспільства під час цих президентських виборів є не допустити до другого туру ні Порошенка, ні Тимошенко, ні Ляшка. Ми маємо поставити крапку на людях, які не цураються брати гроші під час війни.

Я знаю Тимошенко тільки як політика, який займав найвищі посади в країні. Дуже гарно знаю її діяльність під час підписання газових угод, адже я двічі очолювала спеціальну слідчу комісію парламенту щодо розслідування газових угод Тимошенко», – зауважила Інна Богословська.

Політик запевнила, що будь-яке її слово проти Тимошенко підкріплене документами, і жоден факт вона не змогла заперечити за всі ці роки.

«Якщо суспільство хоче знати правду про цього політика, то я готова її надати. І коли я наголосила, що Тимошенко буде сидіти за її вчинки, то це не моє особисте до неї відношення, це моє переконання як юриста в тому, що цей політик скоїв злочин. До того ж вона не відсиділа за цей злочин.

Зокрема ще під час роботи комісії ми довели, що Росія списала її компанії 400 мільйонів доларів боргу після того, як вона підписала газові угоди. Тобто був ще й великий корупційний інтерес», – підкреслила Інна Богословська.

Як повідомлялося, Інна Богословська вважає, що Медведчук, Путін, Порошенко й Тимошенко – це одне і те саме.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-21 01:28 :40