Новини » Суспільство 2 серпня, 2018, 12:13
Більше реальності: у Facebook та Instagram з’явиться функція контролю часу
newsroom.fb.com
newsroom.fb.com

Розробники Facebook оголосили про нові інструменти, які повинні допомогти людям керувати своїм часом у Facebook та Instagram. Ці інструменти включають панель повідомлень про активність і новий спосіб обмеження повідомлень.

Про це повідомили в офіційному блозі Facebook, пише НВ.

«Ми розробили ці інструменти на основі співпраці і натхнення з боку провідних експертів і організацій в області психічного здоров’я, науковців, наших досліджень і відгуків від нашої спільноти. Ми хочемо, щоб люди, які витрачають час на Facebook і Instagram, були позитивними і надихаючими», – підкреслив Девід Гінсберг, директор з досліджень в Facebook.

Функції називаються Your time on Facebook і Your activity для Instagram. Інтерактивна панель зображує проведений час у вигляді діаграми.

На «панелі активності» користувачі зможуть побачити, скільки в середньому часу вони проводять в додатку на конкретному пристрої, і встановити щоденне нагадування, яке буде спрацьовувати при досягненні визначеного ліміту. Крім того, в розділі «налаштуваня», «коли необхідно сконцентруватися», можна буде на час відключити оповіщення.

Також в новому розділі можна налаштувати отримання всіх повідомлень від Facebook або Instagram, обмеживши їх появу в Центрі повідомлень на термін до восьми годин.

«Ці інструменти дають людям більше контролю над часом, який вони проводять на наших платформах, а також сприяють розмовам між батьками і підлітками про звички онлайн, які краще підходять дітям», – відзначили розробники.

Нова функція буде доступна 99% відсоткам користувачів протягом найближчих тижнів. 1% користувачів не отримають до неї доступу для порівняння результатів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-20 01:04 :02