Новини » Політика 1 серпня, 2018, 21:57
Юрій Михальчишин: На півдні України – новий виток дестабілізації державності
ZIK
ZIK

Ми повинні зламати «хребет» антиукраїнському терору на півдні України. Бо складається таке враження, що саме там зараз розгортається новий виток дестабілізації нашої державності.

Про це в ефірі програми Vox populi на телеканалі ZIK заявив політик, експерт із питань державної безпеки Юрій Михальчишин, коментуючи напад на активістку Катерину Гандзюк.

Нагадаємо, сьогодні, 1 серпня представники ГО «Нацкорпус» пікетували будівлю Нацполіції в Херсоні. Згодом вони пішли в обласну прокуратуру. Активісти вимагали від правоохоронців справедливого розслідування нападу на Катерину Гандзюк.

Юрій Михальчишин, коментуючи акцію «Нацкорпусу», зазначив, що Катерина Гандзюк – одна з найактивніших проукраїнських активісток на півдні України. Михальчишин наголосив, що саме завдяки таким людям, як Катерина, «руська весна» не прийшла у Таврію.

«Я щиро співчуваю Катерині та її родині, адже вона стала об’єктом бандитського, брутального й цинічного нападу. Насправді це та ситуація, коли ніхто з нас не може залишатися пасивним або бути осторонь: ані правоохоронна система, ані політичні партії та громадський актив, ані просто люди доброї волі. Ми повинні зламати «хребет» антиукраїнському терору на півдні України. Бо складається таке враження, що саме там зараз розгортається новий виток дестабілізації нашої державності», – заявив Юрій Михальчишин.

Експерт додав, що сьогодні на півдні України «безкарно діють російські спецслужби, проросійський криміналітет і перевертні у пагонах».

Юрій Михальчишин також прокоментував нинішню акцію «Національного корпусу» на підтримку Катерини Гандзюк:

«Сьогоднішня акція є закономірною, не стихійною, але цілком раціональною реакцією небайдужих херсонців у формі активного, дієвого протесту проти бездіяльності місцевих правоохоронних органів, які не розслідують схожі напади, які мали місце раніше. Адже таким чином створюють ґрунт для діяльності проросійської агентури.

Тому зараз нам треба концентрувати усі зусилля на тому, щоб, з одного боку, правоохоронні органи виконували свою роботу, а з іншого боку – треба спонукати тих, хто саботує виконання своїх функціональних обов’язків діяти згідно із законом», – підкреслив Юрій Михальчишин.

Нагадаємо, у вівторок, 31 липня, на Катерину Гандзюк напали біля її будинку – невідомий облив її кислотою. Вона отримала хімічний опік близько 30% тіла – голови, обличчя, руки, ноги, передньої частини грудної клітки, опік лівого ока.

Справу Катерини Гандзюк вже перекваліфікували з «хуліганки» на «тяжкі тілесні ушкодження» з метою залякування.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-20 08:57 :53