середа, 1 серпня, 2018, 9:17 Спорт
Воротар збірної України Андрій Лунін зіграв свій перший матч у складі «Реала»
Андрій Лунін дебютував у складі «Реала» / ua-football.com

У ніч з вівторка на середу за київським часом в Маямі (США) відбувся матч в рамках Міжнародного кубка чемпіонів між «Манчестер Юнайтед» та мадридським «Реалом».

Головний тренер королівського клубу Хулен Лопетегі виставив комбінований стартовий склад, в якому знайшлось місце як резервістам, так і основним гравцям, повідомляє ua-football.com. Зокрема, гру починали Гарет Бейл та Карім Бензема. Ворота ж захищав Кіко Касілья. 31-річний голкіпер пропустив за перших 45 хвилин два голи – від Андера Еррери та Алексіса Санчеса, на що мадридці ще до перерви відповіли результативним ударом Каріма Бензема.

А ось після перерви Хулен Лопетегі кинув в бій українського голкіпера Андрія Луніна, який перейшов із «Зорі» за вісім мільйонів євро. Також ігрову практику отримали Асенсіо, Іско, Тоні Кроос, Начо.

Жозе Моуріньо обмежився трьома замінами вже по ходу гри, що можна пояснити наближенням старту в АПЛ, тобто португалець вже поступово підводить своїх підопічних до оптимальних кондицій.

В другому таймі, на відміну від першого, глядачі голів не побачили. Більше того в Андрія Луніна взагалі роботи не було, адже його команда домінувала, прагнучи зрівняти рахунок. Гравці «Реалу» завдали 11 ударів в сторону воріт, однак досягти успіху їм так і не вдалось. В підсумку – перемога «МЮ» з рахунком 2:1.

Для «Реалу» це перший матч в рамках Міжнародного кубка чемпіонів. А ось «МЮ» завершив виступи на турнірі. В активі манкуніанців, окрім перемоги над мадридцями, розгромна поразка від «Ліверпуля» та перемога по пенальті над «Міланом».