live
Новини » Події

В одного із «українських диверсантів» в Криму погіршилось здоров’я

У фігуранта «справи українських диверсантів» Володимира Дудки, якого утримують в СІЗО, знову погіршилось здоров’я.

Про це кореспондентові «Крым.Реалии» розповів син обвинуваченого Ілля Дудка.

«Ця тема болюча для нас. У нього знову погіршилося здоров’я по чоловічій лінії. Мені навіть ніяково озвучувати ці проблеми. А з передачею ліків у СІЗО постійні проблеми. Проте мені вдалося отримати сертифікати, і днями я спробую передати необхідні для лікування препарати», – повідомив Дудка.

Він додав, що не чекає чогось позитивного у судовому процесі над батьком.

«Він, на жаль, не перший в Криму, кого судять за цієї статтею. І ми бачили, наприклад, на який термін засудили Євгена Панова. Думаю, батько отримає приблизно такий же термін. Хоча, звичайно, хочеться вірити в краще», – додав син Дудки.

Додамо, 31 липня підконтрольний Кремлю Севастопольський міський суд продовжив арешт на шість місяців севастопольцям Володимиру Дудці і Олексію Бессарабову, яких обвинувачують у підготовці диверсій на території Криму.

9 листопада 2016 року в Севастополі затримали «членів диверсійно-терористичної групи головного управління розвідки Міністерства оборони України» – Дмитра Штиблікова, Олексія Бессарабова і Володимира Дудку.

16 листопада 2017 року Севастопольський міський суд засудив Штиблікова до 5 років колонії суворого режиму і до штрафу у розмірі 200 тисяч рублів (95 тисяч гривень).

У Службі безпеки України заявили, що затримані в Криму громадяни України не є ані співробітниками, ані контакторами з СБУ.

13 липня «верховний суд Криму» оголосив вирок українцеві Євгенію Панову, обвинуваченому в підготовці диверсії на території анексованого півострова, – його засудили до 8 років колонії суворого режиму.Loading...
Loading...
Loading...