середа, 1 серпня, 2018, 16:48 Регіони
В Івано-Франківську за участю посла Швеції запустили нову лінію виробництва пральних машин
Фото: kurs.if.ua
Фото: kurs.if.ua

Сьогодні, 1 серпня, на заводі Electrolux в Івано-Франківську запрацювала нова лінія виробництва вузьких пральних машин Electrolux PerfectCare. Участь в урочистостях взяв посол Швеції в Україні Мартін Хаґстрьом.

Разом з директором представництва Electrolux в Україні Олександром Кузиком оглянули виробництво, пишуть на сайті Тримай курс.

«Я щасливий бути тут і побачити результати нашої кооперації. Швеція дуже зацікавлена, щоб розвивати торгові відносини, бізнес і інвестиції. Шведські інвестори дивитимуться на результат, щоб зрозуміти перспективи. Останні роки ми маємо хороший експорт з України до Швеції. Впевнений, що ця фабрика відіграла важливу роль в експорті. Ми хочемо збільшувати обмін товарами між країнами»,– сказав Мартін Хаґстрьом.

Виробничий процес на заводі Electrolux побудований за міжнародними стандартами та вся техніка перевіряється на відповідність до вимог міжнародної системи контролю якості. Техніка користується популярністю не лише в Україні, а й у країнах Європи. 65% продукції йде на експорт.

В Івано-Франківську завод працює з 2011 року. Загальний обсяг інвестицій у завод – більше 20 млн євро. Працюють понад 250 осіб. Спеціалізується на виробництві вузьких пральних машин з горизонтальним завантаженням. Протягом останніх кількох років на заводі створили понад 500 тисяч пральних машин під брендами Zanussi та Electrolux.

Велика увага приділяється техніці безпеки. Так, протягом останніх трьох років на виробництві не було жодного випадку травматизму, що є одним із найкращих показників серед заводів Electrolux у Європі.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-20 10:42 :18