Новини » Львів

Творчі колективи з Бродів виступили з концертом перед воїнами 184-го Навчального центру

У 184-му Навчальному центрі Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, дислокованому в селі Старичах Яворівського району Львівської області, у військовому містечку «Базове» виступили колективи з міста Бродів.

Про це повідомив сьогодні, 1 серпня, власкор IA ZIK з посиланням на командування 184-го Навчального центру Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

Воїни мали можливість насолодитися чудовими українськими піснями, запальними танцями від колективу «Love Studio» та Тріо «Оксамит» і «Краяни», а також веселими гуморесками.

Концерт бродівчан нікого не залишив байдужим: військові підтримували артистів бурхливими оплесками та схвальними вигуками.

Гостям командування 184-го Навчального центру вручило Грамоту та пам’ятний альбом за активну участь в культурному житті частини і військово-патріотичне виховання військовослужбовців. А керівник концертної програми Галина Гаврилюк з міста Бродів заявила: «Ми приїхали сюди для того, аби підтримати наших захисників, і віримо, що їхня віра буде увінчана великою перемогою і розквітом нашої прекрасної землі української».

Loading...