Новини » Події 1 серпня, 2018, 21:40
Про арешт українських хакерів оголосять у США, – Reuters

Мін’юст США домігся арешту декількох українців, яких звинувачують у викраденні номерів платіжних карток та інших даних американського бізнесу.

Про це повідомили Reuters джерела, ознайомлені із ситуацією.

Підозрювані є членами «Карбанаку» (Carbanak) – хакерської банди, яку правоохоронці та приватні кіберслідчі називають однією з найбільш активних організацій кіберзлочинності в світі, за даними джерел, які не мають повноважень обговорювати це питання перед оголошенням Міністерства юстиції США, яке заплановане на середу.

Джерела повідомили агентству Reuters про арешти напередодні брифінгу, призначеного на 10 ранку в Сіетлі, де Міністерство юстиції заявило, що представники компаній кредитних карт Mastercard Inc та Visa Inc приєднаються до прокуратури та ФБР, щоб повідомити про арешти та висунення звинувачень в рамках великого міжнародного кіберрозслідування.

У цьому інформаційному повідомленні не було ідентифіковано підозрюваних як українців або сказано, що вони пов'язані з «Карбанаком».

Іспанська поліція заарештувала підозрюваного лідера «Карбанака» в березні, стверджуючи, що ця банда викрала в банків до 1 мільярда євро (1,2 мільярда доларів). Зловмисники змінювали баланси банківских рахунків та відправляли банкоматам накази на видачу готівку.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-22 11:03 :25