Новини » Львів 1 серпня, 2018, 10:22
На Сокальщині затверджено суми компенсації витрат автомобільним перевізникам

У Сокальській РДА (Львівщина) відбулося засідання робочої групи з питань розрахунків обсягів компенсації витрат автомобільним транспортом загального користування.

Про це повідомив сьогодні, 1 серпня, власкор IA ZIK.

Тон розмові задав голова Сокальської райдержадміністрації Роман Токай. Члени робочої групи розглянули питання про розподіл та затвердження сум компенсації витрат між автомобільними перевізниками Сокальського району внаслідок перевезення пільгових пасажирів за рахунок субвенції з районного бюджету.

За підсумками засідання було вирішено:

Затвердити розподіл суми компенсації витрат між автомобільними перевізниками Сокальського району внаслідок перевезення пільгових пасажирів за рахунок коштів з районного бюджету у таких розмірах:

ТзОВ «Авто-Лайн» – 1134,0 тис. грн.;

ТзДВ «Червоноградське АТП-14628» – 266,0 тис. грн.

Рекомендувати Сокальській райдержадміністрації затвердити суми компенсації витрат між автомобільними перевізниками Сокальського району внаслідок перевезення пільгових пасажирів за рахунок коштів з районного бюджету.

Доручити начальнику управління соціального захисту населення Сокальської райдержадміністрації (В. Огінський) укласти додаткові угоди до договорів з перевізниками на безкоштовне перевезення пільгових категорій населення на приміських маршрутах Сокальського району, з урахуванням внесених змін до Порядку відшкодування компенсації за перевезення окремих пільгових категорій громадян на приміських маршрутах загального користування автомобільним транспортом у Сокальському районі у 2018 році.

Управлінню соціального захисту населення Сокальської райдержадміністрації (В. Огінський) проводити компенсації витрат автомобільних перевізників внаслідок перевезення пільгових пасажирів за рахунок коштів з районного бюджету з урахуванням Порядку компенсації витрат автомобільним перевізникам, які здійснюють перевезення пасажирів, що мають право на пільговий проїзд на маршрутах загального користування, затвердженого рішенням ХХV сесії Сокальської районної ради VІІ скликання від 22 грудня 2017 року № 458 із змінами, затвердженими рішенням ХХХІ сесії VІІ скликання Сокальської районної ради від 3 липня 2018 року № 574.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-23 16:44 :06