Новини » Економіка 1 серпня, 2018, 11:13
Кінець глобального буму на житло
Фото: bloomberg.com
Фото: bloomberg.com

Від Лондона до Сіднею та від Пекіна до Нью-Йорка ціни на житло у деяких найбільш популярних містах світу починають знижуватися.

Видання Bloomberg опублікувало короткий огляд ринку нерухомості у деяких найдорожчих світових столицях:

Лондон

Ціни у столиці Великобританії починають падати: побоювання щодо впливу Брекзіту, сповільнення економіки та високі ціни зменшують попит. Обсяги продажів скорочуються, і все більше об’єктів нерухомості виставляються на продаж. За результатами досліджень, проведених компанією Savills Plc, вартість нерухомості у кращих районах Лондона впала майже на 18% з 2014 року, при цьому деякі будинки втрачають третину своєї вартості. Тим часом, забудовники продовжують збільшувати кількістю дорогих квартир, створюючи надлишок пентхаусів та нестачу доступного житла.

Пекін

Жорстка політика Китаю щодо нерухомості призвела до замороження продажів та спричинила падіння вартості нерухомості. Понад 30 обмежень призвели до стрімкого зниження цін на житло. Деякі забудовники пропонують новозбудоване житло за ціною, меншою, ніж на вторинному ринку. Також уряд планує збільшити пропозицію орендованих квартир, кількість доступного житла та житла, субсидованого державою, що спонукає потенційних покупців відкласти придбання нерухомості.

Сідней

Ціни на нерухомість у найбільшому місті Австралії стрімко падають через поєднання кредитних бар’єрів та завершення періоду «побоювань втратити кращу можливість».

Мангеттен

Продажі нерухомості у найдорожчому районі Нью-Йорка продовжують падати, що дозволяє покупцям бути вибагливими. Наприкінці другого кварталу, на ринку було майже 7000 квартир, що на 11% більше, ніж рік тому. Продажі впали на 17%: трохи більш як 2600 квартир. Забудовники продовжують збільшувати пропозицію розкішних об’єктів на продаж: очікується, що у цьому році кількість нових квартир становить 4600. Як результат, ціни стрімко впали: середня вартість житла знизилася на 7,5% та становить $ 1,1 млн.

Торонто

Торонто демонструє, що ціни на житло швидко можуть повернутися до норми після падіння, проте не виключено, що це тимчасове явище, адже можуть виникнути проблеми через загострення торговельної напруженості з США та можливість подальшого посилення процентних ставок.

Bloomberg

Переклад з англійської Оксани Вергелес, для ІА ZIK

Редакція не завжди поділяє позицію авторів публікацій.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-21 03:21 :41