live
Новини » Львів

Громадянин Азербайджану «забув» задекларувати 74 жіночі куртки

30 липня громадянин Республіки Азербайджан, прямуючи рейсом «Стамбул-Львів» через митний пост «Львів-аеропорт» Львівської митниці ДФС, обрав для проходження смугу руху спрощеного митного контролю «зелений коридор». Пасажира було спрямовано для додаткового огляду багажу з використанням технічного засобу Rapiscan 624XR, де під час огляду його багажу було виявлено не заявлені до митного контролю та оформлення товари, зокрема, куртки жіночі торгової марки «PASSIONI» в асортименті, без ознак таких, що були у вжитку, в кількості 74 штуки, що перевищує неоподатковану норму ввезення товарів громадянами, установлену частиною 1 статті 374 Митного кодексу України.

Про це повідомляє прес-служба Головного управління ДФС у Львівській області.

Куртки були в дорожніх сумках громадянина без ознак приховування. Громадянин визнав товар своєю власністю, що підтверджується наявністю іменних бірок на дорожніх сумках.

Таким чином, цей громадянин порушив встановлений відповідно до Митного кодексу України порядок проходження митного контролю в зонах (коридорах) спрощеного митного контролю, тобто вчинив дії, спрямовані на переміщення товарів в обсягах, що перевищують неоподатковану норму переміщення через митний кордон.

За цим фактом працівники митниці склали протокол про порушення митних правил за ознаками статті 471 Митного кодексу України. На підставі статті 511 Митного кодексу України обумовлений товар тимчасово вилучено. Матеріали справи будуть передані до суду, де і буде вирішено питання притягнення особи до відповідальностіLoading...
Loading...
Loading...