вівторок, 31 липня, 2018, 10:40 Регіони
За несвоєчасне подання декларації оштрафували тернопільського чиновника

На Тернопільщині керівника комунального підприємства Тернопільської обласної ради оштрафовано за корупційні правопорушення.

Про це повідомила прес-служба прокуратури Тернопільської області.

За несвоєчасне подання, без поважних причин, декларації особи, уповноваженої на виконання функцій місцевого самоврядування та неповідомлення про суттєві зміни в майновому стані після набуття права власності, керівника комунального підприємства облради притягнуто до адміністративної відповідальності.

Працівники поліції, за погодженням прокуратури області, склали протоколи про вчинення посадовцем адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією, передбачених ч.1 та ч.2 ст. 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Керівника підприємства визнано винуватим у несвоєчасному поданні без поважних причин щорічної декларації особи, уповноваженої на виконання функцій місцевого самоврядування за 2017 рік та неповідомлення про суттєві зміни в майновому стані після набуття права власності на автомобіль «Mercedes-Benz Vito», вартістю понад 160 тис. грн.

За результатами розгляду судом протоколів про порушення вимог фінансового контролю посадовця притягнуто до адміністративної відповідальності та накладено стягнення у вигляді штрафу в розмірі 100 неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-23 06:54 :53