Новини » Регіони 31 липня, 2018, 15:58
В Івано-Франківську найближчим часом відкриють сім дитячих садків

Сім дитячих садків найближчим часом з’являться в Івано-Франківську. Такий план-мінімум міської влади. Зараз у місті 89% дітей охоплено дошкільною освітою, порівняно з 76% у 2015 році. Загальний показник в Україні – лише 74%. Позитивна динаміка в Івано-Франківську спостерігається останні три роки.

Про це сьогодні, 31 липня, повідомив власкор IA ZIK з посиланням на прес-службу міськвиконкому.

Наразі готують до відкриття садок «Янголятко» в Микитинцях. Заклад збудовано за співфінансування міста та села. Потужність закладу – 110 місць, але фактично тут зможе навчатись більше дошкільнят.

Ще один дошкільний заклад зводять у Крихівцях. Оскільки село інтенсивно розвивається, потреба у дитячих садках тут й надалі існує. На сьогоднішні відбувається коригування проекту й визначаються з новим підрядником, оскільки попередній не справлявся з проектом.

Тривають роботи з відновлення садка «Подоляночка», що на вул. Хоткевича, 11А. У 2013 році садок передали у власність громади Івано-Франківська, а минулого року провели тендер та почали перші етапи його реконструкції. На територію вже проведено комунікації, зараз тут завершують фасадні роботи, а також будують котельню. За проектом потужність садка – 7 груп (2 ясельні та 5 дошкільних), він зможе вмістити понад 200 малят.

Також цьогоріч департамент освіти і науки переїхав у нове приміщення на вулиці Кардинала Любомира Гузара (Новгородська), 15. А в приміщенні на вулиці Бандери, 10Г облаштують дитячий садок. Оскільки тут колись такий був, робіт очікують значно менше, ніж на інших об’єктах. Зараз проект відновлення закладу на затвердженні.

Крім того, навчально-виховний комплекс, що включає й дитячий садок, зведуть в Опришівцях. Проект передбачає й добудову школи. Документація щодо об’єкту зараз перебуває на експертизі.

В планах є сучасний садочок на території біля дамби річки Бистриця Солотвинська, в районі вулиць Целевича-Хіміків.

Під будівництво одного з дитсадків місто має на меті виділити ділянку в межах вулиць Вовчинецької-Радіщева-Хмельницького. Ще один дитячий садок спорудять в районі 25-ї школи. Заклад зможе прийняти 200 діток. Зараз тут ведуться підготовчі роботи, очікують дозвіл на початок будівництва.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-16 17:55 :04