Новини » Світ 31 липня, 2018, 9:51
У Пентагоні витратять майже 900 мільйонів на штучний інтелект
IKT - Lent.az
IKT - Lent.az

Пентагон підписав п’ятирічний контракт на $ 885 млн на застосування штучного інтелекту для вирішення звичайних завдань та збільшення ефективності Збройних сил.

Про це повідомляє Wall Street Journal з посиланням на Джоша Саллівана з компанії Booz Allen Hamilton, передає Інтерфакс-Україна.

За словами Саллівана, нові технології мають допомогти Пентагону краще конкурувати з Китаєм і Росією.

Як зазначив представник консалтингової фірми, за допомогою штучного інтелекту військовим буде простіше справлятися з великими обсягами інформації, пов’язаної з питаннями національної безпеки.

Так, наприклад, зараз сотні військовослужбовців займаються переглядом записів з безпілотників і камер спостереження, визначаючи на них будь-які об’єкти. Система з використанням штучного інтелекту зможе справлятися з цим набагато швидше, миттєво розпізнаючи на записах вантажівки, військове обладнання та ангари.

За словами Саллівана, солдати отримають можливість витрачати більше часу на вирішення інших питань, пов’язаних з військовою підготовкою.

Салліван запевнив, що перед його компанією стоїть завдання не замінити співробітників Пентагону, а спростити їхнє життя. При цьому він зазначив, що люди все одно мають стежити за роботою системи і відповідати на питання, з якими вона не впорається. «Машини засновані на математиці, а у людей є моральні принципи і прагнення зберігати життя», – підкреслив Салліван.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-26 07:55 :16