Новини » Львів 31 липня, 2018, 14:58
У Бродах провели енергоаудит навчальних закладів

У сесійній залі Бродівської міської ради відбулася зустріч з виконавчим директором Української некомерційної енергетичної агенції (УНЕА) Олегом Масняком, який ознайомив із висновками аудиту у БК ДНЗ №7 та №9, а також опорного закладу «Бродівська ЗОШ І-ІІІ ст №4».

Про це ІА ZIK повідомили у Бродівській міській раді

У зустрічі взяли участь представники Бродівської міської ради – перший заступник міського голови Роман Сподарик, секретар міської ради Микола Бакай, головний бухгалтер Ірина Олеха, головні спеціалісти Бродівської міської Богдан Сторожинський та Руслан Горбаль, начальник відділу освіти Бродівської РДА Микола Сторожук, а також представники навчальних закладів, де було проведено енергоаудит. Робота розпочалася із презентації висновків енергоаудиту, який дає відповідь на питання де і з якої причини в будівлях відбуваються втрати чи неефективне використання енергоресурсів, що конкретно необхідно зробити, щоб підвищити енергоефективність.

Директор (УНЕА) О. Масняк проаналізував проблеми з енерговтратами в цих закладах, запропонував перелік заходів, які можуть покращити ситуацію і вказав варіанти їх вирішення та терміни окупності.

Присутні мали можливість обговорити результати проведених заходів з енергоаудиту, а також визначити подальші кроки із підвищення енергоефективності цих об’єктів.

У міськраді зазначають, що Броди стало єдиним містом у якому було безкоштовно проведено енергоаудит комунальних навчальних закладів.

Енергоаудит будівель є однією з обов’язкових умов для подачі проектів на конкурс, який оголошується в межах загальноєвропейської ініціативи Угода мерів, членом якої є місто Броди.

Ці заходи реалізують завдяки фінансуванню Міжнародного Вишеградського Фонду.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-16 05:15 :38