Новини » Політика 31 липня, 2018, 15:52
Турчинов: Росія спробує впливати на вибори в Україні, у тому числі військовим шляхом
Секретар РНБО України Олександр Турчинов. Фото: turchynov.com
Секретар РНБО України Олександр Турчинов. Фото: turchynov.com

Пропозиція щодо проведення референдуму на окупованих територіях є черговою провокацією РФ.

Про це заявив Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов у коментарі журналістам, – інформує прес-служба РНБО.

«Пропозиції РФ щодо референдуму на окупованій території – це провокація і нісенітниця», – сказав він.

За словами секретаря РНБО України, будь-які політичні заходи не можна проводити, доки не відбудеться повного звільнення окупованих територій та повернення їх до конституційного поля України. «Проводити референдум на окупованих територіях Криму і Донбасу, – це все одно що читати лекцію колорадським жукам про необхідність збереження врожаю», – наголосив він.

Окрім того, відповідаючи на питання щодо безпекової ситуації на сході України, О.Турчинов повідомив, що концентрація військ на сході і на півдні України свідчить про те, «що Росія не знімає з порядку денного військову форму тиску на нашу державу, і ми повинні бути постійно готовими до відсічі будь-яких військових провокацій».

За його словами, одна з форм впливу на Україну – це спроби дестабілізувати внутрішню ситуацію в країні. «Окрім того, РФ буде намагатися впливати на результати президентських і парламентських виборів, але не можна виключати і військової агресії у випадку, коли вони побачать, що інші форми не дають результату».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-22 08:59 :45