Новини » Львів 31 липня, 2018, 10:05
На Самбірщині проводять роботи щодо захисту від паводків

У Самбірському районі на Львівщині завершують роботи із запобігання затоплення водами річки Дністер сіл Калинів і Кружики.

Про це ІА ZIK повідомили у Самбірській райдержадміністрації.

Під час паводків у липні 2008 року та травні 2014 року негативного впливу від шкідливої дії вод р. Дністер зазнали населені пункти с. Кружки та с. Калинів Самбірського району.

Тоді було затоплено паводковими водами близько 305 га сільськогосподарських угідь, 40 житлових будинків та присадибних ділянок, під загрозою небезпеки опинилося 786 мешканців.

«Від сьогодні річка отримала своє нове народження. За кошти обласного фонду охорони навколишнього природного середовища завершують роботи із реалізації природоохоронного заходу «Захист с. Калинів, Кружики від затоплення водами р. Дністер Самбірського району Львівської області», – прокоментував директор департаменту екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації Руслан Гречаник.

Окрім того він також додав: «Проектом передбачено будівництво захисної дамби, проведення руслоочисних та берегоукріплювальних робіт, що дозволить не тільки убезпечити сільськогосподарські угіддя та житлові будинки місцевих жителів від постійних підтоплень, але і збільшить водний баланс річки Дністер».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-21 13:30 :03