вівторок, 31 липня, 2018, 21:35 Політика
Мороз: Майбутній Президент має або відновити авторитет цієї посади, або скасувати її
ZIK
ZIK

Наступний Президент України має очистити імідж керівника країни. Він мусить зробити цю посаду авторитетною або ж ініціювати зміни до Конституції.

Про це в ефірі хард-ток-шоу «DROZDOV» на телеканалі ZIK розповів український політик і громадський діяч, голова Верховної Ради України у 1994–1998 і 2006–2007 роках Олександр Мороз.

«Сьогодні є багато тих, хто називає себе кандидатами у президенти. Частина з них пройшла погодження у відділі кадрів. З’явилися і нові імена зі сфери шоу-бізнесу, культури тощо», – каже громадський діяч.

На його погляд, мало не всі ці люди є хорошими і розумними, однак президентом має стати людина, яка закінчить існування інституту Президента України.

«Або ж на перших порах зуміє зробити президентство таким же авторитетним, як у Швейцарії, Австрії, Німеччині. Я вважаю, що це життєво потрібно державі», – коментує колишній голова Верховної Ради України.

Багато нинішніх політиків збережуть свою присутність при владі, переконаний Олександр Мороз.

«Ті, хто пройшли погодження у відповідних структурах, не будуть робити чогось іншого, ніж те, що їм скажуть. Адже, наприклад, зрозуміло, що війна на Сході могла бути закінченою через тиждень-два після початку. Наші представники, військове командування вже робили кроки у цьому напрямку. Потім вони отримали команду: «Припиніть, там конфлікт потрібний!» – розповідає український політик.

Ми вирішуємо питання економіки супердержави для того, щоб витіснити з Європейського ринку півтрильйона обороту по енергоносіях, зауважує експерт.

«До слова, нещодавно у Брюсселі президент Дональд Трамп обговорював ці питання із генеральним секретарем НАТО. Я думаю, гратися Америці за рахунок поневірянь людей на Донбасі не можна», – підкреслює громадський діяч.

Олександр Мороз наголошує: люди, які прийдуть до влади, зокрема на посаду президента, мають відповідати хоча б Конституції.

«Вони повинні дати переконливу гарантію народу. Майбутній Президент має бути або останнім, або на основі референдуму ухвалити новий текст Конституції. Хто буде такою людиною – це інтрига», – додає колишній голова Верховної Ради України.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-16 17:56 :59