Новини » Суспільство 31 липня, 2018, 11:02
Мінрегіон затвердив перший пул проектів з будівництва 310 нових амбулаторій в селі
Проект сучасних сільських амбулаторій. Джерело: eurohouse.ua
Проект сучасних сільських амбулаторій. Джерело: eurohouse.ua

До кінця року у селах в 15 регіонах України мають збудувати 310 нових амбулаторій. Фінансуватимуть будівництво за рахунок субвенції на розвиток сільської медицини.

Перелік проектів затверджений Наказом Мінрегіону, повідомляє прес-служба відомства.

«Амбулаторії будуватимуть в рамках нової мережі первинної медичної допомоги по всій території України. Нова мережа первинки була сформована відповідно до методики, розробленої Мінрегіоном спільно з МОЗ, та передбачає будівництво 505 нових амбулаторій. Для будівництва ми розробили й затвердили нові технічні вимоги до проектів амбулаторій з класом енергоефективності, а також перелік необхідного медичного обладнання (в тому числі й телемедичного) для закладів первинки. Передбачили впровадження в амбулаторіях телемедицини», – повідомив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

Серед переліку затверджених проектів, амбулаторії моно-практики з 1 або 2 лікарями без житла – 102 об’єкти та з житлом – 104 об’єкти. Заклади групової практики на 3-4 лікаря (94) та на 5-7 лікарів (10).

У першому пулі проектів – Волинська, Донецька, Запорізька, Івано-Франківська, Київська, Кіровоградська, Луганська, Миколаївська, Одеська, Полтавська, Рівненська, Сумська, Тернопільська, Хмельницька та Черкаська області.

Загальний обсяг субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток сільської медицини у 2018 році становить 5 млрд грн (4 млрд грн – призначення 2017 року, 1 млрд грн – 2018 року).

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-21 02:35 :49