Новини » Регіони 31 липня, 2018, 11:00
Фіскальна служба підготувала для буковинців пам’ятку щодо сплати майнових податків

У фіскальній службі для буковинців підготували пам’ятку щодо сплати майнових податків, у якій нагадують про необхідність своєчасної сплати податку на майно та земельного податку платниками податків.

Про це IA ZIK повідомили у Головному управлінні ДФС у Чернівецькій області.

Пам’ятка містить інформацію стосовно бюджетних рахунків для сплати податків, а також адреси та режим роботи ЦОПів куди можуть звернутись платники для отримання відподей на свої запитання.

Електронна версія знаходиться на офіційному порталі «Територіальні органи ДФС у Чернівецькій області» за посиланням.

Також Чернівецька митниця ДФС інформує, що на офіційному порталі Державна фіскальна служба України функціонують он-лайн сервіси. Зокрема, за посиланням

функціонує онлайн сервіс «Час очікування в пунктах пропуску», на якому громадяни можуть відстежити час очікування в пунктах пропуску.

«Час очікування в пунктах пропуску» он-лайн містить інформацію щодо всіх пунктів пропуску на в’їзд в Україну та виїзд з України до Молдови, Румунії, Угорщини, Польщі, Словаччини, Білорусі, Росії.

Також, на даному сервісі суб’єкти ЗЕД можуть отримати детальну інформацію щодо правил митного оформлення та переміщення товарів.

Крім того, цей інтернет- ресурс містить актуалізовані митні правила та законодавчі вимоги для в’їжджаючих та виїжджаючих на митну територію громадян. Серед яких, Правила користування «зеленим» та «червоним» коридорами, особисті речі та товари, оподаткування товарів, що ввозяться через митний кордон України громадянами,ввезення та вивезення валютних цінностей, переселення на постійне місце проживання в Україну, вивезення і ввезення продуктів харчування, переміщення зброї, вивезення і ввезення тварин, вивезення і ввезення лікарських препаратів, вивезення і ввезення культурних цінностей, заборони та обмеження, зразки документів та порядок їх заповнення, нормативно-правові акти України з питань митного контролю та оформлення предметів громадян, пам’ятка для громадян, які в’їжджають в Україну, відповіді на найпопулярніші питання, пам’ятка для подорожуючих за кордон (у тому числі до країн ЄС), посилання на веб-сайти посольств України в країнах-членах ЄС для ознайомлення подорожуючих з митними правилами країн ЄС.

Також, платники можуть використовувати дані електронного сервісу «Митна статистика», який включає розділи: зовнішня торгівля України з окремими країнами; зовнішня торгівля України за товарними групами з усіма країнами; сумарний обсяг імпорту та експорту у розрізі товарних позицій за кодами УКТЗЕД;зовнішня торгівля України із зазначенням основних країн – контрагентів; середньорозрахункова вартість товарів при імпорті в Україну; середньорозрахункова вартість товарів при імпорті в Україну в розрізі митниць; ведення митної статистики.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-24 06:23 :03