вівторок, 31 липня, 2018, 16:09 Політика
Денисова, на прохання Москалькової, відвідала у колонії громадянина РФ
Фото: facebook.com/denisovaombudsman
Фото: facebook.com/denisovaombudsman

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денисова відвідала у Бучанській виправній колонії №85 на Київщині громадянина Росії Олексія Седікова, який є заявленим у списку на відвідання в Україні російського омбудсмена Тетяни Москалькової.

Про це Денисова повідомила на своїй сторінці у Facebook.

«У цій колонії відбуває покарання за тероризм громадянин Росії Олексій Седіков, який заявлений у списку на відвідання омбудсменом РФ Тетяною Москальковою. Але оскільки домовленості президентів України та Росії про безперешкодне відвідання в’язнів призупинені, то на прохання Т.Москалькової я особисто відвідала О. Седікова», – написала вона.

Денисова заявила, що самопочуття та умови утримання Седікова задовільні, але «за словами лікаря колонії, Олексію потрібна термінова операція».

Також омбудсмен повідомила, що під час моніторингового візиту в колонії до неї звернувся один із засуджених, який заявив, що його засудили незаконно.

«З часу останнього моніторингового візиту, який ми проводили у квітні, майже нічого не змінилось. Ліжка в камерах так і стоять впритул один до одного, камери переповнені, особистий простір ув’язнених порушений. В одному з корпусів протікає дах. Ремонт, який мали зробити після останнього моніторингу, досі триває», – повідомила вона.

«Буду порушувати всі ці питання, знову звертатися до Мін’юсту та Державної кримінально-виконавчої служби України», – резюмувала Денисова.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-19 11:08 :37