Новини » Економіка 31 липня, 2018, 14:26
ДАБІ зупинила будівництво магазину у Винниках та оштрафувала проектанта

У Винниках поблизу Львова за реконструкцію магазину з порушеннями проектанта оштрафовано на 160 тис. гривень. Замовнику будівництва – фізичній особі видано припис про зупинення виконання будівельних робіт.

Про це повідомили в прес-службі ДАБІ України.

Як повідомляється, департамент ДАБІ у Львівській області провів позапланову перевірку реконструкції нежитлового приміщення в багатоквартирному житловому будинку під магазин непродовольчих товарів у м. Винники.

Під час перевірки на об’єкті на вул. Винна Гора, 10 посадовці інспекції встановили, що проектна документація – робочий проект, розроблена проектною організацією ТзОВ «Компанія ІМК», передана замовнику із порушенням державних будівельних норм і правил. Зокрема, відсутнє інструментальне обстеження об’єкту, відсутні технічні умови (водо- та електропостачання), а також не враховані вимоги доступності для маломобільних груп населення.

За результатами перевірки на порушника містобудівного законодавства – ТзОВ «Компанія ІМК» накладено штрафні санкції на суму понад 160 тис. гривень та видано припис про усунення порушень. А замовнику будівництва – фізичній особі видано припис про зупинення виконання будівельних робіт.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-27 11:48 :54