понеділок, 30 липня, 2018, 1:45 Події
У війні проти України Росія втратила 90 тисяч убитими і 70 тисяч пораненими, – пенсійний фонд РФ

Завдяки Пенсійному фонду РФ в соцмережах вирахували офіційні втрати Росії в результаті нападу на Україну. За кілька років війни РФ втратила близько 90 тисяч убитими і 70 тисяч пораненими.

Реальні втрати РФ на Донбасі і в Сирії вдалося вирахувати користувачеві Facebook Володимиру Васильєву.

Варто відзначити, що після вторгнення РФ на Донбас агресор Володимир Путін «раптово» засекретив втрати ЗС РФ в мирний час. Однак викривальні дані все одно «спливли». Мимоволі їх розкрив Пенсійний фонд РФ, опублікувавши статистику надання пенсій по втраті годувальника. Таку допомогу видають тільки обмеженому числу осіб: рідним військовослужбовців, космонавтів і жертв аварій на ЧАЕС.

Виявилося, що з 2014 року в РФ різко зросла кількість наданих пенсій по втраті годувальника. З огляду на те, що космонавтів в РФ мізерна кількість, а серйозних техногенних катастроф не було зафіксовано, не важко здогадатися, в результаті чого це сталося. Мова, без сумнівів, про військових «годувальників», убитих і поранених на Донбасі і в Сирії.

Згідно з оприлюдненим графіком, з 2014-го по кінець 2016 року безповоротні втрати Росії в донецькому і сирійському конфліктах склали 160 тисяч чоловік, з яких 90 тисяч – загиблі, ще 70 тисяч – каліки.

«Так, тут є що секретити», – підкреслив Васильєв, уточнивши, що колаборантів Донбасу ця статистика не торкнулася, на відміну від кримських зрадників.

«Непогано для «невдалої» держави зі «смішною» армією, що протистоїть «сировинній наддержаві» з нібито другою за силою армією світу», – підкреслив блогер.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-17 05:06 :07