Новини » Події Читать эту новость на русском

СБУ викрила канал контрабанди контрафактних сигарет до ЄС

Фото: Служба безпеки України

У рамках розпочатого кримінального провадження, співробітники Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю СБ України блокували масштабну контрабанду цигарок до Євросоюзу, організовану учасниками міжнародних угруповань.

Про це повідомляє прес-служба СБУ.

Фото: Служба безпеки України

«У рамках виконання рішення селекторної наради Кабінету Міністрів України від 21 червня 2018 року щодо посилення протидії контрабандним схемам, оперативники спецслужби викрили механізм транспортування цигарок до країн ЄС. Співробітники СБ України встановили, що ділки виготовляли в нашій країні контрафактні цигарки під виглядом відомих брендів. Продукцію вони переправляли до країн Євросоюзу через пункти пропуску та поза пунктами митного контролю у так званих ділянках «зеленого кордону» у Львівській та Волинській областях», – йдеться у повідомленні.

Фото: Служба безпеки України

Правоохоронці зупинили вантажний автомобіль на території села Угри Городоцького району Львівщини. Під час огляду фури співробітники СБУ виявили понад чотириста коробів цигарок з марками акцизного податку Республіки Польща, які перевозилися за підробленими товарно-супровідними документами. Орієнтована вартість вилученої продукції становить понад три мільйони чотириста тисяч гривень.

Фото: Служба безпеки України

Триває досудове слідство у кримінальному провадженні, розпочатому за ч. 1 ст. 14, ч. 1 ст. 204 та ч. 5 ст. 27, ч. 2 ст. 364 Кримінального Кодексу України.

Фото: Служба безпеки України
Loading...