понеділок, 30 липня, 2018, 10:43 блоги Львів
Незаконні леви на польському військовому кладовищі: провокація якої могло не бути
Роман Онишкевич
журналіст, поет
Фото: facebook.com/PolscyKibicedlaKresowiakow
Фото: facebook.com/PolscyKibicedlaKresowiakow

Прошу уваги і прошу задуматись! Польські туристи (ну? ви уявляєте польського ВЛАСНЕ туриста, який це буде робити) припиндзлювали на Личаків, аби «звільнити» із дошкових обладунків левів на цвинтарі орлят.

Про це, зокрема, написала, і прес-служба Львівської міської ради і багато сайтів розповсюдило. А тепер один момент: якого, питається, біса ці леви там в принципі стоять? Агов, міськрада, де ваш бекграунд? Агов, найчесніший у світі сайт Захід.нет, де, друзі, бекграунд про незаконність встановлення тих левів? Де, хоч слово про те, що ці леви там стоять НЕЗАКОННО, а дерев’яна «хата» довкола них – мімікрія. Чи не казав колись Святослав Шеремета про незаконне встановлення поляками і їхніми прихвоснями не ухвалених міськрадою левів на цвинтарі? Чи не йшлося про можливі наслідки? Не буду довго про це проповідувати, але, видається, що лайно починає вилізати.

Із того всього маю тільки два питання до львівської влади. Перше: яким додатковим актом дозволено встановлення левів на меморіалі орлят, чого не передбачали жодні українсько-польські домовленості. Друге: якщо домовленостей немає, то якого біса ці ніким не узаконені леви там роблять? А не було би левів, яких там не мало бути, не було би провокації, як називає подію львівська влада.

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA.
* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-16 14:11 :04