Новини » Львів 30 липня, 2018, 11:09
Мешканців Трускавця зобов’язали реєструвати своїх собак і котів

Депутати Трускавецької міської ради підтримали ініціативу ГО «Мокрий ніс» та затвердили Правила утримання і поводження з тваринами на території міста.

Про це ІА ZIK повідомили у Трускавецькій міській раді.

Згідно з рішенням, мешканці Трускавця мають зареєструвати своїх чотирилапих. Собак – обов’язково, котів – за бажанням. Таким чином, при потребі, можна швидко ідентифікувати власників тварини. Крім того, затверджений ряд заборон та інших правил щодо поводження з усіма тваринами: вигул, прибирання екскрементів, лікування, жорстоке поводження та багато інших.

Як розповіли представники ГО ««Мокрий ніс», – організації, яка займається стерилізацією та чипуванням собак у Трускавці на базі КП «Парку Курортного», проводитимуть реєстрацію домашніх улюбленців в загальноукраїнській базі. Будуть укладені угоди з ветклініками щодо послуги з введення спеціального розпізнавального чіпа для собак.

Ініціатори рішення вважають, що Правила поводження з тваринами та їх утримання будуть дисциплінувати власників собак і котів. За їх невиконання існує адміністративна, а за особливо жорстоке поводження з тваринами передбачена навіть кримінальна відповідальність, згідно із Законом.

Повна версія Правил тут.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-19 05:22 :47