Новини » Спорт 30 липня, 2018, 8:00
Британець Льюїс Гемілтон виграв етап ЧС-2018 Формули-1 Гран-прі Угорщини

Пілот німецької команди «Мерседес» британець Льюїс Гемілтон здобув перемогу в гонці на Гран-прі Угорщини в рамках чемпіонату світу 2018 року королівських автоперегонів у класі Формула-1. На другій та третій позиціях фінішували пілоти «Феррарі» – відповідно німець Себастьян Феттель та Кімі Райкконен з Фінляндії.

По ходу останніх кіл гонки партнер по команді Льюїса Гемілтон фінський гонщик Валттері Боттас зіткнувся спочатку з Себастьяном Феттелем, а потім і з Даніелем Ріккардо із «Ред Булл», в підсумку посівши п’яту позицію у гонці, повідомляє sport.unian.ua.

У загальному заліку чемпіонату світу-2018 розрив між Льюїсом Гемілтоном і Себастьяном Феттелем зріс до 24 очок – 213 проти 189. А Кімі Райкконен, що йде третім, маючи в своєму активі 146 пунктів, поступається лідеру 67 балами. Замикають п’ятірку найсильніших Валттері Боттас і Даніель Ріккардо.

У Кубку конструкторів перевагу «Мерседеса» над «Феррарі» складає 10 очок – 345 проти 335. Далі розташувалися «Ред Булл» і «Рено», а п’яту сходинку в боротьбі з «Форс Індія» повернув собі «Хаас».

Додамо, що наступний етап Формули-1, Гран-прі Бельгії, відбудеться через чотири тижні – 26 серпня.