Україна здобула першу медаль домашнього ЧС-2018 зі стрибків у воду серед юніорів U-18

Євген Науменко та Олег Сербін принесли Україні першу медаль на домашньому чемпіонаті світу зі стрибків у воду серед юніорів U-18 / ukrinform.ua

Євген Науменко та Олег Сербін принесли Україні першу медаль на домашньому чемпіонаті світу зі стрибків у воду серед юніорів U-18, що триває у Києві.

Юні вихованці Запорізької ШВСМ та СК «Мотор-Січ» стали третіми у синхронних стрибках з 10-метрової вишки, повідомляє Укрінформ.

Сумарна оцінка українців – 304,08 бала. «Золото» завоювали китайці Чжен Лі і Цзюн’є Лянь (328,44), «срібло» у британців Меттью Діксона та Ноа Вільямса – 304,65 бала.

ХХІІ чемпіонат світу-2018 зі стрибків у воду серед юніорів розпочався у Києві 22 липня і завершиться сьогодні, 29 липня. Змагання проходять у Палаці водних видів спорту «Ліко», де минулого року відбувся чемпіонат Європи-2017 серед дорослих, на якому збірна України здобула перше загальнокомандне місце.

Разом із медалями учасники нинішнього чемпіонату розігрують путівки на ІІІ юнацькі Олімпійські ігри-2018 у Буенос-Айресі, що відбудуться у жовтні.

Усього у змаганнях в столиці України бере участь рекордна кількість країн – 49 і рекордна кількість спортсменів – понад двісті.

 

Loading...
Loading...
Loading...