Новини » Спорт 29 липня, 2018, 7:33
Британець Льюїс Хемілтон виграв кваліфікацію Гран-прі Угорщини – етапу ЧС-2018 Формули-1
Льюїс Хемілтон виграв кваліфікацію Гран-прі Угорщини / Reuters

На автодромі Хунгарорінг в Будапешті вчора, 28 липня, завершилася кваліфікація Гран-прі Угорщини – чергового етапу чемпіонату світу-2018 з автоспорту у класі машин Формула-1.

Кращий результат показав британський пілот німецької команди Mercedes Льюїс Хемілтон, повідомляє sport.unian.ua. Своє найшвидше коло британець проїхав за 1 хвилину 35,658 секунди.

Його партнер по команді фін Валттері Боттас відстав від напарника всього на 0,26 секунди.

Третє і четверте місця та другу решітку стартового поля гонки за підсумками кваліфікації зайняли пілоти Ferrari – ще один фін Кімі Райкконен і німець Себастьян Феттель.

П’ятірку кращих гонщиків у кваліфікації замкнув іспанець Карлос Сайнс-молодший на Renault.

Гонка Гран-прі Угорщини відбудеться сьогодні, 29 червня. Початок – о 16:00 за київським часом.

2020-12-03 04:09 :18