Новини » Політика 29 липня, 2018, 5:10
КВУ назвав нардепів-прогульників восьмої сесії Верховної Ради, – інфографіка

Комітет виборців України проаналізував, як фракції та групи Верховної Ради відвідували пленарні засідання упродовж роботи восьмої сесії (лютий-липень 2018 року).

Про це інформує Комітет виборців України на офіційному сайті.

Враховувалися лише офіційні пропуски з невідомих причин (тобто, не через хворобу чи відрядження). Всього за сесію відбулося 72 пленарні засідання.

«Найнижчі показники відвідувань у депутатів «Волі народу», «Відродження» та «Опозиційного блоку». Як правило, третина депутатів цих політичних сил були відсутні на засіданнях. Так, за даними письмової реєстрації в середньому 37% депутатів групи «Воля народу» були відсутні з невідомих причин на пленарних засіданнях ВР. Це ж стосується 34% депутатів «Відродження» та 31% – «Опозиційного блоку», – кажуть аналітики.

Також в середньому не були зареєстровані на засіданнях чверть позафракційних депутатів та членів «Батьківщини». Щодо інших фракцій показники наступні: в середньому засідання Ради пропускали по 18% депутатів «Самопомочі» та Блоку Петра Порошенка, 15% депутатів «Народного Фронту» і 13% – Радикальної партії Олега Ляшка.

«В середньому в липні-лютому на засіданнях ВР були зареєстровані лише 7 із 19 депутатів групи «Воля Народу». Тобто, третина депутатів практично не з’являлися в парламенті. Схожі цифри у «Відродження» та «Опозиційного блоку», – зазначив голова КВУ Олексій Кошель.

Він також додав, що бути присутнім на засіданнях Ради – це обов’язок кожного народного депутата. Щодо недобросовісних депутатів застосовується ряд санкцій. Зокрема, обмеження заробітної плати, що дозволяє економити кілька мільйонів гривень щорічно.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-14 14:20 :40