Новини » Політика 28 липня, 2018, 3:15
Ємець: Заяви РПЦ суперечать Біблії
ZIK
ZIK

Біблія є основним законом для християнської культури. У ній написано, що життя – це найбільша цінність. Тому останні заяви Російської православної церкви щодо української автокефалії звучать дивно.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Леонід Ємець.

Як відомо, Російська церква лякає Україну «кровопролиттям» у разі автокефалії православної церкви. Розглядаючи ці слова, думки експертів розділяються. Одні вважають, що такі заяви варто сприймати серйозно, інші ж натякають на страх московських попів втратити непогане джерело доходу – українських вірян.

«Кровопролиття суперечить усім законам з точки зору християнської моралі. І до того ж аргумент РПЦ, що ті чи інші церкви мають залишатися під покровительством, я вважаю досить слабким. Це протирічить тому, що написано у Біблії, де цінність людського життя є на першому місці», – наголошує нардеп.

Леонід Ємець упевнений, що заяви щодо кровопролиття, ризиків автокефалії є суто політичними заявами у передвиборчий час.

«План розробляться майже за півроку до президентської кампанії. Те, що ми бачимо довкола релігійних питань, можу прирівняти із Медведчуком. Свого часу він ділив Україну на декілька сортів», – пригадує Леонід Ємець.

Справа в тім, що інші питання виснажилися і чи не найбільш актуальною є тема релігії, додає народний обранець.

«Я вважаю, що питання релігії – це дуже небезпечно. Подивімося на країни, де віра відіграє важливу роль у житті суспільства. Там завжди чвари закінчувалися кровопролиттям», – підкреслює експерт.

До того ж народний депутат України ставить у приклад мусульманські країни.

«Відомо, що люди у всьому світі піддаються на маніпуляції… У країнах Сходу релігія може ставати причиною для вбивств, смертей мільйонів. Дуже не хотів би, щоб ми перетворилися на таку державу. На жаль, мене лякає, що провести поділ можна дуже ефективно», – ділиться експерт.

Нардеп вважає, що держава не має втручатися у релігію і справи церкви. Але там, де є диверсія з боку країни агресора – СБУ мусить миттєво реагувати. А особливо, коли втручання РФ стосується дуже чутливих моментів народу. Також слід звернути увагу на народного депутата з «Опоблоку» Вадима Новинського.

Нагадаємо, раніше колишній російський олігарх, а нині офіційно найзаможніший член парламенту Вадим Новинський відвідував Варшаву, щоб переконати митрополита у «недоцільності» української автокефалії. Ба більше! Нардеп ніколи не приховував своєї симпатії до Московського патріархату, адже, як запевняють деякі експерти, і цього року фінансово підтримав хресну ходу УПЦ МП.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-20 09:21 :54