субота, 28 липня, 2018, 16:05 Світ
Пентагон розробляє список забороненого програмного забезпечення з Росії та Китаю

Пентагон створює список забороненого до купівлі програмного забезпечення (ПЗ), щоб блокувати постачальників, використовують вихідний код, створений в Росії чи Китаї.

Про це сказала у п’ятницю заступник міністра оборони США з закупівель та забезпечення озброєнням Еллен Лорд, повідомляє РБК, посилаючись на Reuters.

За її словами, Пентагон протягом півроку працює над чорним списком постачальників. Мета створення списку – допомогти співробітникам відомства, що відповідає за закупівлю, та партнерам у галузі уникнути покупки сумнівних кодів для Пентагону і постачальників.

«Ми намагаємося запобігти закупівлю програмного забезпечення, наприклад, російського чи китайського походження, і часто з першого погляду складно визначити джерело через холдингові компанії», – сказала вона.

Зазначимо, що Пентагон проводить роботу по виявленню компаній, які не дотримуються стандартів у сфері оборони. Після виявлення ці компанії містяться в списку, який буде показаний співробітників Пентагону, відповідальним за закупівлі.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-18 19:31 :31