Новини » Регіони 27 липня, 2018, 15:11
В Ужгороді відбудеться «UrbanTalks Львів & Ужгород»

Комунальна установа «Агенція розвитку Ужгорода» у партнерстві з Львівською міською радою організовують 2 серпня захід під назвою «UrbanTalks Львів & Ужгород», який пройде в історико-культурному комплексі «Совине гніздо».

Про це повідомляють організатори.

«UrbanTalks Львів & Ужгород» – це дружній діалог та пошук дотиків партнерства між містами. Під час події реформатори міста Лева поділяться досвідом та розкажуть про місцеві успішні кейси просторового планування й інтегрованого розвитку, залучення мешканців до прийняття рішень, партисипативні практики управління містом, розвиток науки, ІТ та інше.

У програмі – зустрічі та лекції на такі теми: сучасне місто: стратегія ідентичності, успішні стратегії міста. Приклад Львова, інтегрований розвиток міста. Архітектурні принципи та архітектурні конкурси, як стимулювати мешканців берегти пам’ятки архітектури, як привчити мешканців їздити на велосипедах, екосистема міста – від реформування установ культури до наукових винаходів та як на перетині галузей народжуються світові шедеври.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-20 15:44 :53