Новини » Політика

В Україні зареєстрували перші два територіальні управління ДБР

prm.ua

У Києві та Краматорську зареєстровано перші територіальні управління Державного бюро розслідувань.

Як пише «Українське право», територіальне управління, розташоване у м. Краматорськ, поширюватиме свою діяльність на Донецьку та Луганську області. Управління, яке розташовуватиметься в Києві, – на Київську, Черкаську та Чернігівські області.

«Я дуже щасливий, що саме у Краматорську буде працювати одне з управлінь ДБР. Сподіваюсь, що найближчим часом територіальне управління почне активно працювати, а ми будемо співпрацювати», – наголосив перший заступник голови Донецької облдержадміністрації Євген Вілінський.

Найближчими днями також будуть зареєстровані територіальні управління у Полтаві, Хмельницькому, Львові, Миколаєві та Мелітополі.

«Зараз відбуваються співбесіди з кандидатами на 455 посад до семи територіальних управлінь. Внутрішня комісія обрала 14 заступників директорів цих управлінь. Вони мають пройти психофізіологічне дослідження за допомогою поліграфу, а також спеціальну перевірку державними органами влади. Також аналізуватиметься інформація щодо переможців, яка є у ЗМІ. Після цього буде ухвалюватися рішення щодо призначення їх на посади в Бюро», – зазначив директор Бюро Роман Труба.

«Територіальні управління будуть готові до того, щоб розпочати роботу у вересні. Вже на фінальному етапі вирішення питань з приміщеннями для них», – додав Роман Труба.

Нагадаємо, Державне бюро розслідувань оголосило конкурс на понад 40 керівних посад, серед яких очільники слідчих відділів та заступники керівників управлінь.

Раніше повідомлялось, що керівником Західного територіального управління Державного бюро розслідування можуть призначити прокурора Миколу Друзюка, який має на Львівщині репутацію корупціонера.Loading...