Новини » Регіони 27 липня, 2018, 10:54
В Івано-Франківському університеті Короля Данила навчатимуться студенти з Нігерії

Івано-Франківський університет Короля Данила, спільно з Харківським національним університетом імені В.Н. Каразіна, організували Міжнародну методичну конференцію «Актуальні питання організації навчання іноземних студентів в Україні», на якій обговорили особливості навчання іноземних студентів та перспективи щодо удосконалення організації цього процесу.

Про це повідомила прес-служба університету.

З метою розвитку освітньої та наукової діяльності, реалізації права студентів на академічну мобільність, здійснення спільних освітніх програм (послідовне навчання), під час конференції було укладено угоду між університетом Короля Данила, університетом освіти імені Ігнатія Аджуру (Федеративна Республіка Нігерія) та Харківським національним університетом імені В.Н. Каразіна.

Згідно з умовами укладеної угоди в університеті Короля Данила вже з вересня цього року стартуватимуть підготовчі курси до вступу для іноземних студентів з Федеративної Республіки Нігерія, а згодом і навчання на рівні «бакалавр» за всіма спеціальностями, що пропонує університет Короля Данила (наразі це 14 актуальних спеціальностей). Іноземці зможуть здобувати освіту українською або англійською мовами.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-23 17:59 :24