Новини » Суспільство 27 липня, 2018, 9:21
У МОЗ назвали ключову вимогу для продовження ліцензії лікаря після реформи
Фото: cimarts.org
Фото: cimarts.org

Однією з ключових вимог для продовження ліцензії лікаря після реформи системи їх атестації буде наявність достатньої кількості балів «безперервного професійного розвитку» (БПР).

Про це повідомляє «РБК-Україна».

Зазначимо, МОЗ в найближчі п’ять років має намір реформувати нинішню систему атестації лікарів, замінивши її індивідуальними ліцензіями. Передбачається, що кожні три роки лікарі будуть підтверджувати відповідність ліцензійним вимогам і продовжувати термін дії ліцензії на медичну практику.

За словами радника міністра охорони здоров’я Младени Качурець, однією з ключових вимог для продовження ліцензії буде наявність у лікаря достатньої кількості балів «безперервного професійного розвитку» (БПР). Такі бали пропонують нараховувати медикам за участь в освітніх семінарах, тренінгах та конференціях. При цьому лікар зможе сам формувати індивідуальну освітню програму.

Така система балів за безперервний професійний розвиток лікаря вже вступила в силу на початку березня. На сьогодні МОЗ розробляє критерії та порядок їх нарахування. При відсутності проблемних ситуацій у практиці і наявності достатньої кількості балів БПР ліцензія лікаря буде продовжуватися автоматично. Якщо ж балів не вистачає, то займатися медичною діяльністю лікар не зможе до тих пір, поки не набере їх необхідну кількість.

Нагадаємо, що раніше у Міністерстві охорони здоров’я презентували новий напрямок трансформації системи охорони здоров’я – перехід до професійного ліцензування лікарів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-25 05:28 :35