Новини » Львів

У Львові на вул. Жовківській відкриють майданчик, куди мешканці зможуть звозити на утилізацію стару техніку та меблі

У Шевченківському районі Львові незабаром запрацює майданчик для збору великогабаритних та дрібних будівельних відходів. Стару побутову техніку, меблі та інші речі містяни повинні будить привозити сюди самостійно. Перші три місяці таке сміття прийматимуть на утилізацію безкоштовно.

Рішення про запровадження пілотного проекту з організації такого майданчика сьогодні прийняв виконавчий комітет Львівської міськради.

Пункт для збору великогабаритних та дрібних будівельних відходів відкриють на території ЛКП «Львівспецкомунтрансу» на вул. Жовківській, 18. Тут від мешканців прийматимуть дерев’яні відходи, меблі, побутову техніку, шину, полімери, скло, папір та метал. Зібраний непотріб далі віддаватимуть на переробку чи утилізацію підприємствам, з якими будуть укладати угоди.

«При спілкуванні мешканці ставлять питання, що вони хотіли б, щоб ці види відходів пішли на утилізацію, правильно з ним вчинити, але нема такого місця, куди б їх можна було віддати. Для цього ми зробили перший такий майданчик», – зазначив в.о. директора департаменту з питань поводження з відходами Сергій Сало.

У мерії сподіваються, що з відкриттям такого майданчика, збільшиться кількість відібраної вторинної сировини, яка підлягає переробці, відповідно, великогабаритне сміття не потраплятиме на контейнерні майданчики.

Запрацювати майданчик на Жовківській має з 1 серпня. Протягом трьох місяців стару техніку та меблів від львів’ян прийматимуть безкоштовно. Опісля проаналізують роботу і запровадять плату. Якщо відкриття спеціального місця для збору великогабаритних та дрібних будівельних відходів буде затребуваним, такі майданчики згодом відкриють і у інших районах міста.

Loading...