Новини » Політика 27 липня, 2018, 22:52
Шкіряк про заявлену кількість вірян на ході УПЦ МП: Невже вони думають, що люди – ідіоти?
ZIK
ZIK

Ми добре знаємо, як виглядає навіть 50 тисяч людей. Тому, за нашими підрахунками, на ході Московського патріархату було близько 20 тисяч людей і аж ніяк не 200 тисяч.

Про це заявив радник міністра внутрішніх справ України Зорян Шкіряк в ефірі програми FACE2FACE з Тетяною Даниленко телеканалі ZIK.

«Якщо говорити про сьогоднішню хресну ходу, то можна сказати, що правоохоронці показали високу ефективність своєї роботи. Як уже повідомлялося, напередодні були проведені відповідні контртерористичні та оперативні заходи. Дійсно, загроза провокацій була, і вона нікуди не зникла, оскільки Україна останні чотири роки живе в стані постійної терористичної загрози», – зауважив Зорян Шкіряк.

Утім, додає радник міністра, правоохоронці продовжують працювати у посиленому режимі, оскільки завтра, 28 липня, так само відбуватимуться масові заходи.

«Коли я сьогодні прочитав про 200 тисяч людей на ході Московського патріархату, то у мене виникло запитання: невже маніпулятори думають, що всі люди навколо – ідіоти?

Ми добре знаємо, як виглядає навіть 50 тисяч людей. Тому, за нашими підрахунками, було близько 20 тисяч людей і аж ніяк не 200 тисяч. Натомість такі заяви – це зазіхання на наше свято і річницю Хрещення Русі-України. Адже Москва дуже любить переписувати історію і всі заслуги, які мала Київська Русь та її князі, приписувати собі», – наголосив Зорян Шкіряк.

Як повідомлялося, урочистості з нагоди 1030-річчя Хрещення Київської Русі-України заплановано на 27 та 28 липня. 27 липня – хресний хід, організований Українською православною церквою Московського патріархату, а 28 липня – Українською православною церквою Київського патріархату. Очікується, що наймасовішим буде хресний хід, організований УПЦ Київського патріархату.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-21 13:58 :01