Ще один прояв повзучого реваншу корумпованої системи
Ганна Гопко
громадський діяч і журналіст, народний депутат України

Те, що Назара Холодницького залишили на посаді голови Спеціалізованої антикорупційної прокуратури – ще одне свідчення, що зміни в Україні не стали незворотними, а політична культура ще далека від стандартів західної демократії.

Після оприлюднення доказів того, як Холодницький давав незаконні вказівки прокурорам, інструктував фігурантів кримінальних проваджень, щоб допомогти їм уникнути відповідальності, він мав би сам піти у відставку. У крайньому разі, його обов’язково мала б зняти з посади контрольно-дисциплінарна комісія.

Те, що за такі порушення керівник антикорупційної (!) прокуратури відбувся доганою і лишився на посаді – ще один прояв повзучого реваншу корумпованої системи.

І, звичайно, ганьба перед світом.

Щоб зберегти дієвість і репутацію створених після Революції Гідності антикорупційних органів, важливо, щоб вони миттєво очищалися від кожного, хто замість рішучої боротьби з корумпованою системою вирішив, як Холодницький, стати її частиною.

Тепер головна відповідальність за наслідки подальшого перебування Холодницького на посаді і за доведення кримінального провадження проти нього до оголошення підозри лягає особисто на генпрокурора Юрія Луценка.

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-18 11:36 :06