Новини » Політика 27 липня, 2018, 23:15
Коли політики йдуть на чолі хресної ходи – це вже не віра, це політика, – Леонід Ємець
ZIK
ZIK

Коли політики починають ходити попереду хресних походів, то це вже не питання віри, це питання політики. Так не має бути.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Леонід Ємець.

Нагадаємо, сьогодні з нагоди у 1030-річчя Хрещення Київської Русі-України у Києві проходить хода вірян УПЦ Московського патріархату. За спокоєм у столиці слідкують близько п’яти тисяч правоохоронців і військовослужбовців Національної гвардії.

Також повідомлялося, що Вадим Новинський заявив, що «за храми почнеться громадянська війна» після надання автокефалії української церкви.

На думку наукового директора Фонду «Демократичні ініціативи» Олексія Гараня, Новинський нагнітає ситуацію в Україні.

«От йому як політику потрібно нагнітати пристрасті – він їх нагнітає. Але ж ми ще не знаємо, чи отримає Україна томос. Ми не знаємо і те, як організаційно оформиться наша церква. Зрозуміло, що виникне якась об’єднана церква, але також невідомо, хто буде її очолювати. Тобто це буде тривалий процес», – зауважив Олексій Гарань.

Народний депутат Леонід Ємець наголосив, що віру та справи церкви треба залишити для вірян.

«Бо насправді, коли держава, а ще краще – політики, починають ходити попереду хресних походів, то це вже не питання віри, це питання політики. Але так не має бути. Треба усім свідомо розуміти, що це маніпуляція і зловживання», – підкреслив Леонід Ємець.

Додамо, що на запрошення Президента України Петра Порошенка до Києва на святкування 1030-річчя Хрещення Київської Русі-України прибуде делегація представників Вселенського патріархату.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-22 19:57 :00