Новини » Політика 27 липня, 2018, 17:36
Кандидат історичних наук назвав справжнє завдання хресної ходи Московського патріархату
ZIK
ZIK

Небезпека нинішньої ходи УПЦ МП полягає у розгортанні величезного конфлікту в Україні. От навіть Новинський нещодавно сказав, що отримання Україною томосу призведе до громадянської війни. Сьогодні ми бачимо нагнітання ситуації.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив кандидат історичних наук, речник Національного корпусу Олександр Алфьоров.

Нагадаємо, сьогодні з нагоди у 1030-річчя Хрещення Київської Русі-України у Києві проходить хода вірян УПЦ Московського патріархату. За спокоєм у столиці слідкують близько п’яти тисяч правоохоронців і військовослужбовців Національної гвардії.

Олександр Алфьоров зауважив, що нинішня хода справді є церковною. Однак, на думку експерта, є у цій ході і політичний аспект.

«Сьогоднішня хода – це хода церкви, столиця якої у сусідній державі. Це політичний хід. Адже людей мобілізували на цю подію. І я переконаний, що якби поліція перевірила документи учасників ходи, то ми б побачили там не просто громадян України, а тисячі монахів-росіян, які за час українсько-російської війни сюди надсилала РФ», – переконаний гість програми.

Олександр Алфьоров зауважив, що за останні роки у багатьох українських монастирях з’явилися люди з абсолютно російською вимовою.

«Очевидно, що це не українці. Це «десант», який сюди висаджувала Росія», – заявив Алфьоров.

Кандидат історичних наук певен, що нинішня хода УПЦ МП є небезпечною для України.

«І полягає ця небезпека у розгортанні величезного конфлікту. От навіть Новинський нещодавно сказав, що отримання Україною томосу призведе до громадянської війни. Так, безперечно. Адже ми бачимо нагнітання ситуації і спостерігаємо за створенням конфлікту навколо православного свята, яке відбулося у суто політичній площині», – зазначив Олександр Алфьоров.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-21 17:56 :43