Новини » Суспільство 27 липня, 2018, 0:27
Ізраїль може втратити право на проведення «Євробачення 2019» через фінансові проблеми мовника

Ізраїльський суспільний мовник Кan звернувся до уряду з вимогою збільшити бюджет, що необхідно для організації пісенного конкурсу «Євробачення 2019». Прем’єр-міністр Біньямін Нетаньяху відповів відмовою.

Ізраїль може втратити право організації «Євробачення 2019», якщо місцевий громадський мовник не покриє гарантований заставний депозит на суму €12 млн протягом п’яти днів.

Перемога Барзілай дала Ізраїлю можливість організувати "Євробачення 2019"

Про це пише The Times ol Israel із посиланням на Hadashot, – повідомляє Гордон.

Громадський мовник Kan надіслав лист на адресу прем’єр-міністра, міністра фінансів і міністра з комунікацій Ізраїлю з попередженням про можливу відмову від організації конкурсу, якщо кошти не буде отримано.

Kan вимагає збільшення фінансування, інакше, за його даними, організація «Євробачення» може призвести до бюджетного дефіциту, що суперечить закону про суспільне мовлення.

У відповідь прем’єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньяху попередив, що держава не буде фінансувати пісенний конкурс, і зазначив, що річний бюджет мовника дає змогу провести «Євробачення» без додаткових вливань.

Загальну вартість організації «Євробачення» в Ізраїлі оцінюють приблизно у €35 млн. У 2018 році на «Євробаченні» перемогла ізраїльтянка Нетта Барзілай. Ізраїль здобув право організації конкурсу наступного року.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-19 02:51 :32