Новини » Політика 26 липня, 2018, 0:35
Звільненням Холодницького «вирубаємо» «кластер» НАБУ з виборчих перегонів, – політолог
ZIK
ZIK

Якщо прибрати Холодницького, то ні НАБУ, ні САП не зможе повипливати на вибори. Цей «кластер» «вирубається» на увесь виборчий рік. Але у такому випадку ми отримаємо дуже дивну ситуацію, коли вибори будуть змовою еліт, а не волею громадян.

Таку думку в ефірі програми «Гра Z вогнем» на телеканалі ZIK висловив політолог Володимир Цибулько.

Нагадаємо, 30 березня генпрокурор і директор НАБУ направили до КДКП скарги на керівника САП про вчинення ним дисциплінарних порушень, у яких просять звільнити Холодницького з посади. У скаргах НАБУ та ГПУ описано п’ять епізодів порушень Холодницького. Зокрема, керівнику САП закидають перешкоджання у розслідуванні низки кримінальних проваджень НАБУ.

Юрист Transparency International Максим Костецький переконаний, що до виборів конкретних змін в САП не буде.

«Подивимося, як пройдуть парламентські і президентські вибори. Дуже важливим фактором у цій ситуації стане і створення Антикорупційного суду. Адже він значно швидше почне розглядати ті справи, які вже перебувають на розгляді в судах інших інстанцій. Думаю, що вже наприкінці 2019-го року ми будемо спостерігати за дуже цікавою антикорупційною епопеєю»,– зазначив Максим Костецький.

А от на думку політолога Володимира Цибулька, якщо зняти Холодницького з посади, то ні НАБУ, ні САП не зможе впливати на президентські і парламентські вибори.

«Якщо прибрати Холодницького, то цей «кластер» ми «вирубаємо» з виборчих перегонів. Тобто на результати виборів цей «кластер» не матиме впливу. Я також зауважу, що якщо увесь цей «кластер» «вирубається» на увесь виборчий рік, то це логічний крок. Це схема, яка схожа на те, як колись «вирубалась» ЦВК. Вже тепер на період виборчої кампанії «вирубається» увесь цей «кластер». Але у такому випадку ми отримаємо дуже дивну ситуацію, коли вибори будуть змовою еліт, а не волею громадян», – підкреслив Володимир Цибулько.

Додамо, що вже 26 липня Комісія прокурорів вирішить, чи звільняти керівника САП Холодницького.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-26 13:37 :55