Новини » Політика 26 липня, 2018, 6:20
Трамп не розумів, що держави Росія не існує, – російський публіцист

Під час зустрічі з президентом Росії Володимиром Путіним президент США Дональд Трамп помилково вважав, що розмовляє з главою держави, зацікавленої у власному благополуччі.

Таку думку висловив в ефірі радіостанції «Эхо Москвы» російський публіцист Олександр Невзоров.

«Кожен, хто починає міжнародну розмову з Росією, опирається на свій власний, якийсь практичний, розумний, раціональний досвід. Йому здається, що він розмовляє з представником країни, яка зацікавлена у власному благу, безпеці, спокою. Він не розуміє, що він розмовляє з ілюзією, з химерою, з магом, що такої держави не існує, тому що ця розмова з Путіним – це як розмова з царем Гіпербореї. Пам’ятаєте, у Геродота Гіперборея, де величезні мурахи видобувають золото, де маленькі кришталеві карлики плюються розпеченим калом у небесах. Але це порівняно з Росією ще цілком, я б сказав, реалістична картина», – розповів він.

На думку публіциста, співрозмовник Путіна не розумів, із ким розмовляє.

«Він переконаний, що він дійсно розмовляє з главою іншої держави. А це так, якби повідомили, що... Трамп зустрівся з Сауроном. Це приблизно за змістом і за напруженням абсурду однаково. Притому, що ми бачимо, що Володимир Володимирович блискуче обкрутив бідного Трампа, але він би обкрутив будь-кого й обкрутить будь-кого», – заявив Невзоров.

Він додав, що розмову Трампа з Путіним не можна порівнювати з його зустріччю з главою КНДР Кім Чен Ином.

«Кім Чен Ин, тим не менше, представник якийсь реальний, на відміну від Росії, яка абсолютно Гіперборея. Це країна, де немає логіки, причинно-смислових зв’язків, причинно-наслідкових зв’язків, де немає науки, де немає розвитку, де немає нічого, де є тільки міф і незрозуміло куди спрямованість. Усе-таки Росія значно більше міфологічна і дика країна, ніж Північна Корея. Північна Корея – це, принаймні, якесь раціональне, структуроване чітко примітивне зло. А Росія – це щось зовсім інше... Узагалі, у Володимира Володимировича є дивовижний дар. У його присутності всі почуваються ідіотами», – продовжив Невзоров.

На його думку, жодних результатів зустріч Трампа з Путіним не дасть.

«Це питання певного особистого досвіду і питання можливості продемонструвати крутизну. Ми ж знаємо, що ще це і було потрібно як велике шоу – витерти ноги об Трампа – для того, щоб уникнути питання про пенсії хоча б на якийсь час», – підкреслив публіцист.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-20 16:22 :08