Новини » Політика

Велику кількість дивних збігів довкола САП та Авакова побачила Анастасія Красносільська

ZIK

Прокурори САП, взагалі не інформуючи детективів, провели додаткові слідчі дії, допитали другорядного фігуранта, який начебто дав свідчення по справі «рюкзаків Авакова», і на підставі цього закрили справу.

Про це розповів експерт Центру протидії корупції Анастасія Красносільська в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK.

«У нас є дуже багато питань до прокурора САП Холодницького. Візьмемо, наприклад, справу «рюкзаків Авакова». У березні цього року зокрема і Спеціалізована антикорупційна прокуратура погодилася, щоб слідство завершити, а тому матеріали справи є відкритими. Тобто вони визнали, що в справі зібрано достатньо доказів.

Утім через певний час з’ясувалося, що прокурори САП, взагалі не інформуючи детективів, провели додаткові слідчі дії, допитали другорядного фігуранта, який начебто дав свідчення, що пан Чеботар і син міністра не винні, і тільки на підставі цього САП закрила справу», – підкреслила Красносільська.

На думку експерта ЦПК, деякі речі видаються політично аж надто очевидними. Наприклад, як нещодавні мітинги під стінами САП.

«Спеціалізована антикорупційна прокуратура закриває справу проти сина міністра Авакова. Після цього менш ніж за тиждень, коли ми вийшли на протест під Спеціалізовану антикорупційну прокуратуру, вимагаючи щонайменше пояснень, туди ж на протест, перешкоджаючи нам, виходить близький соратник міністра внутрішніх справ Ілля Кива», – нагадала Красносільська.

Це надто очевидний сигнал, наскільки пов’язаними можуть бути ці події. Тому навколо Міністерства внутрішніх справ, міністра Авакова та деяких депутатів від «Народного фронту» виходить дуже багато збігів.

«До того ж кілька днів тому Спеціалізована антикорупційна прокуратура закрила справу проти депутата від «Народного фронту» пана Дзензерського, який збрехав у декларації на 40 мільйонів, які він начебто позичив, і які був зобов’язаний вказати в декларації», – зауважила Анастасія Красносільська.

Нагадаємо, Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія прокурорів оголосила висновки розгляду дисциплінарної скарги щодо Назара Холодницького. Керівнику Спеціалізованої антикорупційної прокуратури винесли догану.

Loading...